Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 09:25
 
MHP İl Başkanı Birtürk’ten, Bahçeli’ye; “ Denizli’den Hep destek, Tam Destek”
DENİZLİ Haberi
MHP İl Başkanı Birtürk’ten, Bahçeli’ye; “ Denizli’den Hep destek, Tam Destek”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçimlerde cumhurbaşkanlığı için partisinin aday çıkarmayacağını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın destekleneceğini açıklamıştı.

 

İşte açıklamaya MHP Denizli il Başkanı Cafer Birtürk ve ekibinden destek geldi. Birtürk; “MHP Lideri Devlet Bahçeli bugüne kadar ne söylemişse çıkmıştır. Bu kararlı duruşu, devletin bekası için gereklidir. Ve biz Denizli teşkilatı ve partilileri olarak Liderimizin arkasındayız.” dedi.

 

MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, ittifak ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:“Türk Milletinin Bölünmez bütünlüğü ve bekası anlamında önce ülkem anlayışı ile Sayın Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin ortaya koyduğu kararlı tutumun sonuna kadar arkasındayız. Tüm Denizli MHP Teşkilatı Ülkü Ocaklarımız ve ülkücü görüşe mensup sivil toplum kuruluşları hep beraber Tüm gücümüzle destekliyoruz.  Sayın Genel Başkanımızın aday çıkarmayıp Sayın Cumhurbaşkanımıza destek vermesi tüm şer odaklarının birkez daha oyununu bozmuştur Çünkü söyledikleri hep doğru çıkmıştır. Denizli’den Hep destek, Tam Destek Saygılarımızla”

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, Birtürk’ten,, Bahçeli’ye;, “, Denizli’den, Hep, destek,, Tam, Destek”,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir