Haber Detayı
10 Ocak 2017 - Salı 08:40
 
Milletvekili Özkan'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
Ak Parti Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan 10 Ocak "Çalışan Gazeteciler Günü" olması dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
GÜNDEM Haberi
Milletvekili Özkan'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Milletvekili Özkan mesajında; “Bir ülkede demokrasileri, barış ve huzur ortamını güçlendiren en etkin unsurlardan biri, meslek ahlakına ve tarafsızlığına riayet eden bir basının varlığıdır.

 

Gazetecilerimiz, en zor şartlara rağmen dünyanın farklı bölgelerinde, çatışma ortamlarında can güvenliklerini riske atarak görevlerini yerine getirmekte, halkı doğru, tarafsız ve sağlıklı bilgilendirmeye çalışmaktadırlar. Demokratik kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan medyamızın, milletimizi doğru bilgilendirmenin yanı sıra, birlik ve beraberliğimizi koruması, meselelerimizin suhuletle çözülmesine katkı sağlaması noktasında yapıcı rol üstlenmesi elbette mümkündür.

 

Bu açıdan medya çalışanlarımızın, karanlık odakların algı operasyonlarına alet olmamaları büyük önem arz etmektedir. İnanıyorum ki, gazetecilerimiz, sahip oldukları bu sorumluluk ile tarafsız ve ahlaklı rol üstlenmeye devam edeceklerdir. Bu düşüncelerle, medya mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, kendilerine başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Milletvekili, Özkan'ın, 10, Ocak, Çalışan, Gazeteciler, Günü, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir