Haber Detayı
07 Eylül 2017 - Perşembe 08:36
 
"O Ses Çameli" Ses Yarışması Düzenlenecek
KÜLTÜR Haberi

Denizli Çameli İlçesi’nde 14 Eylül’de başlayacak 7. Çameli Kültür, Tarım, Alabalık ve Domates Festivali’ kapsamında “ O Ses Çameli ” Ses yarışması düzenleneceği belirtildi.

 

Ses yarışmasında tüm müzik çeşitleri; Halk Müziği, Sanat Müziği, Rock, Pop Cazz, Solo, Metal yarışmada yer alacak. Çameli Belediyesi 7. Çameli Kültür, Tarım, Alabalık ve Domates Festivalinde yarışmanın amacı O Ses Çameli Ses Yarışmasında Amatör vatandaşların kendilerini göstermelerine olanak sağlayan kültürel ve eğlence amaçlı bir yarışma düzenleneceği belirtildi.

 

Ses Yarışması için her yaş grubundan tüm vatandaşların başvurabileceği ve yarışması için müracaatların Çameli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır. Whatsap 0530268 4863 son başvuru 13 Eylül 2017 Çarşamba günü mesai bitimine kadar olacaktır.

 

Ses Yarışması ise 14 Eylül 2017 Perşembe Günü saat 17.00’de Festival alanında yapılacak. Ödül töreni saat 21.45’de gerçekleşecektir.

 

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; Bizler yaptığımız Sosyal Faaliyetler, Kültür ve Sanat alanında halkımıza daha iyi imkanlar sunarken, bu tür etkinliklerle de hem ilçemiz yaşayanlarına stres attırmak hem de yeni yetenekler çıkarmayı amaçlıyoruz. Yetenekleri olduğuna inanan tüm halkımızı ödüllü ‘O Ses Çameli Ses Yarışmasına’ katılmaya davet ediyorum" dedi.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: "O, Ses, Çameli", Ses, Yarışması, Düzenlenecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir