Pamukkale’de 2000’den Fazla Bina Dezenfekte Edildi
asa
Haber
10 Ocak 2021 - Pazar 14:02
 
Pamukkale’de 2000’den Fazla Bina Dezenfekte Edildi
PAMUKKALE BELEDİYESİ Haberi
Pamukkale’de 2000’den Fazla Bina Dezenfekte Edildi

Pamukkale Belediyesinin koronavirüs ile mücadelesi aralıksız devam ediyor. Pandemi sürecinden bu yana ilçenin her alanında dezenfekte işlemlerini sürdüren Pamukkale Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde vaka tespit edilen binaların ortak kullanım alanları dezenfekte ediyor. Şimdiye kadar 2000’den fazla binadezenfekte edilerek steril hale getirildi.

 

Pamukkale Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, koronavirüs salgınına karşı önlemlerini sürdürüyor. Koronavirüs vakaları ile mücadele için özel bir ekip kuran Pamukkale Belediyesi, pandemi tedbirleri kapsamında ilçe genelinde vakaların görüldüğü binalardadezenfekte çalışması yapmaya devam ediyor. Gelen talepleri değerlendiren ekipler, ilçede vaka görülen vatandaşların evlerinin bulunduğu apartmanların ortak kullanım alanı olan kapı girişleri, kapı zilleri, apartman girişleri, apartman içindeki korkulukları ve apartman boşluklarını baştan aşağı dezenfekte ediyor.

 

 

“ÖNLEMLERİMİZİ DAHA DA ARTTIRDIK”

 

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, dünya genelinde ve ülkemizde halk sağlığını tehdit eden koronavirüs tedbirlerini ilk günden beri çok sıkı tuttuklarını belirterek, “Pamukkale Belediyesi olarak pandemi döneminde ilk günden bu yana hep teyakkuzda olduk. Ekiplerimiz ilçe genelinde vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandıkları ortak yaşam merkezleri başta olmak üzere okullar, parklar, sağlık ocakları, PTT şubeleri, camiler, polis ve jandarma karakolları, yurtlar ile kamu binaları, esnaflarımızın işyerlerini düzenli olarak dezenfekte ediyor. Son zamanlarda artan vakaların önüne geçmek için tedbirlerimizi daha da arttırarak, özel ekiplerimizle ilçede vaka görülen vatandaşlarımızın apartmanlarının ortak kullanım alanlarını da dezenfekteediyoruz. Ekiplerimiz şimdiye kadar 2000’den fazla binayıdezenfekteederek vakaların bulundu ev ve binalar steril hale getirildi. Hep birlikte bu sıkıntılı günlerin üstesinden geleceğiz inşallah” dedi.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: Pamukkale’de, 2000’den, Fazla, Bina, Dezenfekte, Edildi,
Yorumlar
denizli büyükşehir belediyesi
Haber Yazılımı