Haber Detayı
27 Aralık 2016 - Salı 11:47
 
Potada Şampiyonlar Belli Oldu
denizli haber / denizli 20 haber / Potada Şampiyonlar Belli Oldu
SPOR Haberi
Potada Şampiyonlar Belli Oldu

Okul Sporları Basketbol musabakalarında, Genç Kızlarda gülen taraf Denizli Lisesi, Genç Erkekler kategorisinde ise Yüksekçıta Anadolu Lisesi oldu. Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonunda oynanan müsabakalarda tribünler tıklım tıklımdı.

 

Okul Sporları Basketbol Genç Kızlar ve Erkekler kategorisinde 4’lü final müsabakaları yapıldı. Müthiş atmosfer altında oynanan maçlarda sporcuları arkadaşları ve yakınları yalnız bırakmadı. Final maçlarını izleyen Denizli Vali Yrd. Celalettin Cantürk, Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ve İl Milli Eğitim Müdür Yrd. Şener Bayram genç sporcuların heyecanına ortak oldu.

 

GENÇ ERKEKLERİN ŞAMPİYONU YÜKSEKÇITA

Okul Sporları Genç Erkekler kategorisinde oynanan 4’lü Final maçları çekişmeli maçlara sahne oldu. Finalde Yüksekçıta Anadolu Lisesi ile Erbakır Fen Lisesi karşı karşıya geldi. Yüksekçıta Anadolu Lisesi baştan sona üstün götürdüğü karşılaşmayı kazanmayı bildi. Maçlarda centilmenlik ön plandaydı.

               

KIZLARDA ŞAMPİYON DENİZLİ LİSESİ

Genç Kızlar kategorisinde ise finalde Anafartalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni yenerek şampiyonluğa ulaşan Denizli Lisesi Kız takımının oyuncuları duygu dolu anlar yaşadı.

 

 İŞTE SONUÇLAR

 

Genç Erkekler

Yüksekçıta Anadolu Lisesi

Erbakır Fen Lisesi

Özel Fen Lisesi

Özel Final Lisesi

 

Genç Kızlar

Denizli Lisesi

Anafartalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Denizli Hilmi Özcan Anadolu Lisesi

Cumhuriyet Lisesi

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Potada, Şampiyonlar, Belli, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir