Haber Detayı
04 Ocak 2017 - Çarşamba 08:15
 
Şahin Tin: "Bedeli ağır olur!"
AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, sosyal medya hesapları üzerinden terör propagandası yapan ve sorumsuzca paylaşımda bulunanlara, “bedeli ağır olur” dedi.
 
 
 
GÜNDEM Haberi


AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Türkiye’nin huzuruna kastedenlere kaos tüccarlığı yaparak destek verenlerin ülkenin birliğine gölge düşüremeyeceğini ve bedelini çok ağır ödeyeceklerini söyledi.

 

Milletvekili Şahin Tin; “Birlik ve beraberliğimize dönük hain terör saldırıları yüreğimizi yakıyor, canımızı acıtıyor. Öfkeleniyoruz ancak yaşanan olaylar karşısında aklıselimle hareket etmek ve sağduyulu davranmak durumundayız. Hain terör planlarını hayata geçiren alçakların esas gayesi ülkemizin huzuruna kastederek, kaos tüccarlığı yapmak ve birliğimize gölge düşürmektir. Sosyal medya, toplu taşıma araçları ve kahvehaneler başta olmak üzere kalabalık ortamlarda halkımızı yalan yanlış beyanlarla kin ve nefrete teşvik etme, kavga ortamı üretme gayretinde olan kuklalara ve onların akıl hocalarına devletimiz hak ettikleri cevabı istedikleri dilden verecek güce sahiptir. Devletimize dil uzatarak kalemşörlük yapan hainlere milletimiz mili feraset örneği sergileyerek hak ettikleri cevabı bugüne kadar nasıl verdiyse bundan sonrada aynı şekilde verecektir. Kutsal ve ortak değerlerimize yapılan saldırılar bizim milli duruşumuzu asla bozamayacaktır. Milletimiz müsterih olsun. Provokasyonlara gelmesin. Devlet aklı bu sancıyı da savacaktır” dedi.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Şahin, Tin:, "Bedeli, ağır, olur!",
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
Musibetin sevabına talip olmaklığın, musibeti çekmekte iken de varsa, zahidsin.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Haber Yazılımı