Haber Detayı
24 Eylül 2016 - Cumartesi 10:35
 
Sarayköy’de Tiyatro Kursları Başlıyor
denizli haber / denizli 20 haber / Sarayköy’de Tiyatro Kursları Başlıyor
 
 
 
KÜLTÜR Haberi


Sarayköy Belediyesi’nin hizmet ve yatırımlar anlamında hem de kültürel ve sosyal çalışmalar anlamında büyük bir ivme yakaladı. Sarayköy’de şimdi de uygulamalı tiyatro kursu başlıyor.Denizli'nin Sarayköy Belediyesi ve Sarayköy Halk Eğitimi Merkezi işbirliği ile açılacak olan kurslara tüm vatandaşları davet eden Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş “İlçemizin sosyal ve kültürel anlamda gelişmesini çok önemsiyor ve bu yönde projeler üretmeye gayret ediyoruz.

 

Bugünde güzel bir projemizi hayata geçiriyor, ilçemizde sahnelenen her tiyatro oyununda salonu dolduran ve ilgiyle takip eden vatandaşlarımız için Halk Eğitim Merkezimiz ile birlikte uygulamalı tiyatro kursu açıyoruz. Bu kurslar ile birlikte vatandaşlarımız hem temel tiyatro eğitimi alacaklar hem de ilerleyen zamanlarda kendileri oyunlar sahneleyecekler. Bizlerde hemşerilerimizin sahneledikleri tiyatro oyunlarını zevkle izleyecek, daha da gelişmesi ve yaygınlaşması için desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

 

Sarayköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nde kayıtları başlayan tiyatro kursları tamamen ücretsiz olacak ve 14 yaş üzerindeki tüm vatandaşlar katılabilecek.
 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Sarayköy’de, Tiyatro, Kursları, Başlıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Evet Mi ? Hayır Mı ?
Özlü Sözler
Denizin dibinde incilerle taşlar karışık olarak bulunurlar, övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunurlar


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


ISMAHAN ÇERİBAŞI
Arşiv
Haber Yazılımı