Haber Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 16:28
 
Sermaye Piyasasi Eğitimlerinin 2018’deki İlk Durağı Denizli
EĞİTİM Haberi
Sermaye Piyasasi Eğitimlerinin 2018’deki İlk Durağı Denizli

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği tarafından düzenlenen eğitimlerden biri olan "Reel Sektörün Finansmana Erişiminde Sermaye Piyasası Kurumlarının ve Araçlarının Rolü" eğitiminin ilk durağı Denizli olacak.

 

Denizli Sanayi Odası ve Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği işbirliği ile DSO üyeleri için düzenlenen "Reel Sektörün Finansmana Erişiminde Sermaye Piyasası Kurumlarının ve Araçlarının Rolü" eğitimi 14 Mayıs 2018 Pazartesi günü saat 13:30-17:15 saatleri arasında Dedeman Park Denizli Otel’de gerçekleştirilecek. Geçen sene dalgalı piyasalarda risk yönetimi ile ilgili yapılan eğitime çok sayıda Denizlili firma katılmıştı. Yine DSO ve TSPB’nin ortaklığında gerçekleşecek eğitimlerin 2.si ile finansman gereksinimi olan ve sermaye piyasalarından finansman sağlamayı planlayan firmaların, yatırımcıların ve konuya ilgi duyanların pay halka arzları, borçlanma aracı ihraçları, şirket satın alma ve birleşme işlemleri hakkında bilgilendirilmesi ve farkındalık oluşturulması amaçlanıyor.

 

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Kurumsal Finansman Müdürü Kaan Kırtay, "Kurumsal Finansman Hizmetleri Çerçevesinde Kullanılabilecek Temel Fonlama Yöntemleri" konusunda katılımcıları bilgilendirecek. Eğitimde katılımcılara seslenecek olan Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Kurumsal Finansman Müdürü Eylem Çiftçi, "Borçlanma Araçlarının İhracı"nı ve   Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. Kurumsal Finansman Birim Müdürü Metin Özhan, "Şirket Satın Alma ve Birleşme"yi anlatacak. İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Uluslararası Piyasalar Hisse ve Türev Bölüm Müdürü, Şant Manukyan, "Uluslararası Piyasalardaki Gelişmeler" konusunda katılımcıları aydınlatacak. Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yatırım Danışmanlığı Müdürü Üzeyir Doğan, "2018'de Temel Dinamikler ve Piyasanın Üç Sacayağı: Kur-Faiz-Borsa Üzerine Beklentiler" hakkında konuşacak.

 

Katılım sayısının sınırlı tutulduğu etkinlikte katılımcılar, ünlü ekonomist ve uzmanlara birebir soru sorma fırsatını elde edecekler.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Sermaye, Piyasasi, Eğitimlerinin, 2018’deki, İlk, Durağı, Denizli,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir