Haber Detayı
16 Şubat 2020 - Pazar 13:09
 
Sevgililer Gününe Özel Kampanya yapınca "YOK" sattı
DENİZLİ Haberi
 Sevgililer Gününe Özel Kampanya yapınca

Tüm dünyada kutlanan ‘14 Şubat Sevgililer Günü’ Denizli’nin Çameli İlçesi’nde ilginç bir hal aldı. İlçeye bağlı Yeni Mahalle’de manavlık yapan İsa Güngör; “Karnabahar da bir çiçektir” diyerek karnabaharda ‘14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel indirim yaptı.

 

Tüm dünyada ‘14 Şubat Sevgililer Günü’ için pek çok esnaf ürünlerinde indirim yarışına girdi. Denizli’nin Çameli İlçesi’ne bağlı Yeni Mahalle’de manavlık yapan İsa Güngör’ün 2019 yılındaki kampanyası devam ediyor.

 

 

KARNABAHAR DA BİR ÇİÇEKTİR

 

Manav Güngör; “Karnabahar da bir çiçektir” diyerek karnabaharda ‘14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel indirim yaptı. Bu kampanya, görenleri hem şaşırttı hem de yüzlerini güldürdü. Bazı müşteriler de kampanyaya destek vererek karnabahar satın aldı. Karnabahar satın alanlar, sevgililerini mutlu etti mi bilinmez ama Çameliler, bu kampanyaya yoğun ilgi gösterdi. Konuya ilişkin açıklama yapan Manav İsa Güngör, “Sevgililer Günü’nde özellikle çiçek satışları ön planda oluyor. Çiçekçilerde satılanlar çiçekse; karnabahar da bir çiçektir. Bizde böyle bir özel kampanyayı gecen sene başlattık bu senede devam ettiriyoruz" dedi.

 

 

ÖZEL PAKET YAPARAK HEDİYEMİ VERECEĞİM”

 

Manava gelen 23 yaşındaki Lütfullah Yılmaz; “Az önce çiçekçiden geldim. Bir buket çiçek 80 Lira’ymış. Arkadaşıma bir sürpriz yaparak 3 adet karnabahar aldım. Bu çiçeğin kızartması olur, yemeği olur, bazı yörelerde çeşitli yemek türleri oluyor. Benim de cebimde 15 Lira param vardı. Paramın hepsini vererek aldım. Özel paket yaparak hediyemi vereceğim. Hediyeyi verdiğim esnada neler yaşayacağım ben de merak ediyorum. Ya bana sevgi dolu sözcükler söyleyecek ya da kafama bir şeyler atacak görüp bakacağız” diye konuştu.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Melik EVREN
Etiketler: , Sevgililer, Gününe, Özel, Kampanya, yapınca, "YOK", sattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir