Haber Detayı
06 Ocak 2017 - Cuma 08:01
 
SÖYLEMEYİN YAPIN ARTIK
Tarih 5 Ocak 2017 Perşembe yetiştirmem gereken bir köşe var… Neden yazmalıyım, ne yazmalıyım ve nasıl bahsetmeliyim inanın en ufak fikrim dahi yok. Karma karışık olmuş bir sürü olay…
 
 
 
DİĞER Haberi


Sayın Cumhurbaşkanı ERDOĞAN, Başbakan, Milletvekilleri ve diğer başkanlar hatta halka kadar herkesin söyleyeceği bir sözü var; kimsede söz tükendi demiyor. Böyle bir düşünce karmaşıklığı içinde ne yazılabilir ki. ..!

 

Öğleye doğru dayanamadım  ‘Türkiye de ne var-ne yok güncelliğini kaybetmemiş ya da gündeme bomba gibi düşmüş hadiseler nedir’ diye sordum.

 

Cevap:  1 - Reina  2- Terör 3 – İslam-i mal edilmeler 4 – ayrımcılık yapan zihniyetler 5 – Provokatörler

 

Meğerse ne kadar da bahsedilecek konu varmış arkadaş…(!) Patlama oluyor; barış, huzur, kınama, her güne Şehit haberleri ile uyanıyoruz; barış, huzur ve kınama, İslam’ a hakaret oluyor; barış, huzur, kınama,  Ayrımcılık yapan zihniyete karşı ve daha bir sürü sayamadığım olayların neredeyse tamamına barış, huzur kınama…

 

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLA!

 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: SÖYLEMEYİN, YAPIN, ARTIK,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
Dine hizmet ederken müspet hareket etmek ve menfi hareketlerden kaçınmaktır.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Haber Yazılımı