Haber Detayı
19 Ağustos 2019 - Pazartesi 15:58
 
TÜGVA'dan İlçe atamaları
DENİZLİ Haberi
TÜGVA'dan İlçe atamaları

TÜGVA Denizli Temsilciliği, teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Merkezefendi, Pamukkale, Acıpayam ve Tavas ilçemizin atamalarını gerçekleştirdi.

 

Merkezefendi İlçe Temsilciliğine Halil Berdibey, Pamukkale İlçe Temsilciliğine Ahmet Özcan Canibey, Acıpayam İlçe Temsilciliğine Orhan Gün, Tavas İlçe Temsilciliğine Zülfikar Güneş getirildi.

 

Türkiye Gençlik Vakfı Denizli İl Temsilciliği teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi. Yönetim göreve geldiği günden itibaren ilçelerde detaylı çalışmalara başlayan TÜGVA; Merkezefendi, Pamukkale, Acıpayam ve Tavas’a ilçe temsilcilerini de atayarak dört ilçede teşkilatlanma çalışmalarını gerçekleştirdi.

 

Geçtiğimiz zaman diliminde başarılı çalışmalar ile büyük salon programlarına imza atan TÜGVA Denizli, ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarına hız vereceğini duyurmuştu. Hızlı aksiyon alma kabiliyetine sahip tecrübeli gençlerden oluşan İl Yönetimi; Merkezefendi, Pamukkale, Acıpayam ve Tavas’a temsilcilerini de atadı. TÜGVA Denizli İl Temsilcisi Fatih Gün; “Hedefimiz çok kısa süre içinde tüm ilçelerde teşkilatlanarak çalışmalarımıza hız kazandırmak olacaktır” dedi. Gün ayrıca “Geriye kalan ilçelerde görüşmelerimiz ve mülakatlarımız devam ediyor. Dikkat edeceğimiz en önemli husus liyakat sahibi genç kardeşlerimizle yol yürümek olacaktır” diyerek vakfın hassasiyetlerine dikkat çekti.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: TÜGVA'dan, İlçe, atamaları,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir