Haber Detayı
29 Aralık 2016 - Perşembe 17:51
 
Uyuşturucu Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Denizli Valisi Ahmet Altıparmak başkanlığında düzenlenen Uyuşturucu Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nda,halk ve Kamu Kurumlarının uyuşturucuyla mücadeleye ortak olmalı ve STK'ların aktif rol almaları istendi.
YAŞAM Haberi
Uyuşturucu Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

Uyuşturucu Madde ve Bağımlılığı ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı, Vali Dr. Ahmet Altıparmak başkanlığında yapıldı.

 

Valilik Konferans Salonunda yapılan toplantıya Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Vali Yardımcısı Ali Cergibozan, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcı, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yıldız, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Berna Öztürk, İl Sağlık Müdürü Dr. Şükrü Arpacı, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Veli Kılıçarslan ile kurulun diğer katıldı.

 

 

Toplantıda; ilk olarak İl Halk Sağlığı Müdürlüğünce hazırlanan sunum eşliğinde genel değerlendirmeler yapıldı. Daha sonra tespit edilen sorunlar ile bunlara karşın sunulan görüş ve öneriler değerlendirildi. Toplantıda ayrıca, kurumların yıllık faaliyetleri katılımcılarla paylaşılırken, genel değerlendirmelerde bulunuldu.

 

 

Toplantıda son olarak Sağlık Bakanlığı’nın görüş ve önerileri uzmanlar tarafından katılımcılara anlatıldı. Halkın ve Kamu Kurumlarının uyuşturucuyla mücadeleye ortak olmaları ve STK’ların da bu konuda aktif rol almaları istendi.  

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Uyuşturucu, Mücadele, İl, Koordinasyon, Kurulu, Toplantısı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir