Haber Detayı
28 Aralık 2017 - Perşembe 17:16
 
Vali Hasan Karahan Bozkurt İlçesini Ziyaret Etti
DENİZLİ Haberi
Vali Hasan Karahan Bozkurt İlçesini Ziyaret  Etti

Vali Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bozkurt ilçesine gitti.

 

İlk olarak Bozkurt Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam Yasin Ardıç ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali Karahan, Kaymakam Yasin Ardıç’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

 

Vali Bozkurt İlçe ziyaretinde, Bozkurt Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri tarafından yapılan "Maddeye Değil Hayata Bağlan" projesi kapsamında bağımlılığa karşı mücadeleye dikkat çekmek  amacıyla düzenlenen resim sergisini ziyaret ederek bilgi aldı. Projenin ülkemizin kanayan yarası olan madde bağımlılığına dikkat çekmesi açısından son derece önemli olduğunu ve bu projeyi gerçekleştiren gençlerimizin de bunun farkında olarak bu tür çalışmalar gerçekleştirmesinin takdire şayan olduğunu belirtti. Projenin gerçekleşmesinde emeği geçen öğrencileri kutlayarak, ilimiz ve ülkemizin geleceği açısından duyarlı ve sorumlu gençlerin yetişiyor olmasından memnuniyet duyduğunu belirtti.

 

Daha sonra Bozkurt Belediyesi’ne geçen Vali Hasan Karahan Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik'i ziyaret ederek, belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aldı.Bozkurt ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde de bulunan Vali Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.

 

Son olarak Bozkurt Spor Lisesini ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada öğrencilerle bir araya geldi.

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Vali, Hasan, Karahan, Bozkurt, İlçesini, Ziyaret, , Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir