Haber Detayı
05 Ocak 2017 - Perşembe 10:50
 
Veli Çıtışlı alt yapının da ‘Ağa’sı oldu
Denizlispor’un ‘Ağa’ ünvanına sahip olan tek yöneticisi Veli Çıtışlı, asbaşkanlığa terfi etti. Yeşil siyahlıların sevilen yöneticisi Veli Çıtışlı, Denizlispor’un alt yapıdan sorumlu Asbaşkanlığı’na getirildi.
SPOR Haberi
Veli Çıtışlı alt yapının da ‘Ağa’sı oldu

Çıtışlı bundan sonra alt yapının da ‘Ağa’sı olacak. Denizli ve Denizlispor’un gençlerine verdiği önemle de ön planda olan Asbaşkan Çıtışlı, bundan sonraki mesaisini gençlerin A Takıma kazandırılması için harcayacak. Çıtışlı, Denizli’de tüm oyuncuların yakın takipte olduğunun da altını çizdi.

 

PROJELER ÜRETİLECEK

Veli Çıtışlı ismiyle daha da güçlenen alt yapı, ilin amatör takımlarında top koşturan gençler ve gençlerin aileleriyle de görüşülmeye başlandı. Asbaşkan Çıtışlı, alt yapıda da ön plana çıkan çocuklarla yakından ilgilenilmeye başlandığını ifade etti. Denizlispor’un futbol okullarını açmak gibi birçok projelerinin de olduğunu söyleyen Çıtışlı, “Bu bayrak yarışında alt yapıyı ön plana çıkartmak için elimizden geleni yapacağız. Alt yapısı olmayan kulüplerin üst yapısından bahsetmek mümkün olmaz. Bu anlayışla Denizli’de de ne kadar yetenekli oyuncu varsa izleyeceğiz. Allah çıktığımız yolda utandırmasın” dedi. 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Veli, Çıtışlı, alt, yapının, da, ‘Ağa’sı, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir