Haber Detayı
10 Kasım 2017 - Cuma 12:41
 
Vivo Pırlanta Fırsat Ürünleri
DİĞER Haberi
Vivo Pırlanta Fırsat Ürünleri

Son derece zengin bir donanıma ve görselliğe sahip olan vivo pırlanta fırsat ürünleriyle herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Kampanya dahilin de olan fırsat ürünleri ile, en özel günlerinizi daha da özel kılmanız sağlanmaktadır. Birbirinden farklı, başka hiç bir yerde bulunmayan modeller ile asaletinizi taçlandıracaksınız. Her zevke hitap eden tüm güzellikler, hayallerinizin ötesinde bir tutkunun içinde olmanızı sağlayacak. Her yeni sezon her biri eşsiz tasarımları sunarak, kadınların akıllarını başlarından almaya devam ediyor. Modern, gösterişli, zarif, şık, özgün ve yenilikçi modellerle özel günlerinizde göz alıcı olacaksınız. Kampanya kapsamına giren fırsat ürünleri ile centilmen erkekler, sevdikleri kadına en değerli armağanları alıp parıltılarını daha da taçlandırabilecekler.


Vivo Pırlanta Kampanyalı Alyans


En özel günlerinizde sizi daha da mutlu edecek kampanya fırsatları sadece vivo pırlanta ile mümkün oluyor. Sevdiklerinizi mutlu etmenin en iyi yolu vivo pırlanta ile mümkün olmaktadır. Asil bir duruş sergileyen alyans modelleri ile her zaman öne çıkıyor. Sizin stilinize göre tasarım harikalarını piyasaya sunup, görücüye çıkaran vivo pırlanta, tutkuyu ve aşkı simgeliyor. Asil ve zarif bir duruş ile parmağınızda adeta gelin gibi süzülecek muhteşem modellere sahip olabilirsiniz. Aşkınızı simgeleyen, ilk göz ağrınız, evet derken ilk şahidiniz olan alyans modelleri ile mutluluğunuz katlanacak.

 

Çift Altın Alyans Yüzük Pırlantalı Altın Alyans Yüzük (Çift)


Vivo kampanyalı Tamtur
Romantik bir birlikteliğin ve evlilik teklifinin gözdesi olan duygu yüklü tamtur alyans modelleri her zevke hitap ediyor. Farklı koleksiyonlarda pırlantanın tüm asaletini hissedebileceğiniz, her dokunuşunuzla farkı hissedebileceğiniz vivo tamtur kampanya ürünleri ile kadınların daha çok beğenisini kazanıyor. Bu anlamda büyük taktir toplayan, Dünya üzerine açılan bir mücevher kapısı olmaya devam ediyor. Farklı pırlanta kesim modelleriyle her zaman özgün, yenilikçi olmaya devam ediyor.

 

2.40 Karat Pırlanta Tamtur Yüzük2.10 Karat Pırlanta Tamtur Yüzük1.61 Karat Pırlanta Tamtur Yüzük

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Vivo, Pırlanta, Fırsat, Ürünleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir