Yazı Detayı
27 Aralık 2016 - Salı 08:09
 
BATI APARTMANI YAŞLANDI ÇİMENTO KULLANMA TARİHİ BİTMİŞ
Prof. Dr. Osman ESKİCİOĞLU
 
 

Bilindiği gibi Batı Dünyası bu medeniyeti kurmaya 1300 yıllarında başlamıştır. yani 700 yıl olmuş... Bu bizim ölçülerimize göre 70 yaşındaki bir ihtiyara tekabül eder.

 

İşte başta Amerika Avrupa ve İsrail alanlarında yaşayan aklı çalışanlar kendi apartmanlarının yıkılışını gördüklerinden ölüm anında sekerat krizleri geçirmeye başladılar Can havliyle de ne yaptıklarını bilmeden suikastlara başladılar. İnsanı hatta 8 milyar insanı sömüren bu sülük Amerika ve ortakları çöküşlerini çok iyi bildikleri için yükselen ve büyüyen Türkiye'yi istemiyorlar Bizim ülkemizde terör zinciri başlattılar Rus vatandaşlarına da suikast yapıyorlar ve yaptırıyorlar.

 

İnşallah ŞANGAY birliği bu zalimlerin sonunu getirecektir. İnşallah Türkiye İslam dünyasını temsil ederek bir tarafta Türk cumhuriyetleri diğer tarafta da İslam ülkeleri olmak üzere kurulan İslam Birliğinin öncülüğü yaparak uzun zamandan beri hak-hukuk ve adalete susamış olan insanoğluna hak-hukuk-adalet ve fazilet örnekleri sunarak yeni İNSAN-BARIŞ Medeniyetinin temellerini yeni müttefikleriyle birlikte atacaktır inşallah.

 

Bu batı kültür ve düşüncesi hakkında ekonomik sosyal ve siyasal uygulamaları hakkında da hep dünyayı sömürü zulmüne tabi tuttuğu için ancak şu meşhur beyti söyleyeceğiz “ne kendi etti rahat, ne âlem buldu huzur, yıkılıp gitti cihandan, dayansın ehli kubur”

 
Etiketler: BATI, APARTMANI, YAŞLANDI, ÇİMENTO, KULLANMA, TARİHİ, BİTMİŞ,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir