Haber Detayı
31 Aralık 2016 - Cumartesi 08:05
 
AK gençlerden örnek davranış
Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri Bekilli ilçesinde bulunan Kurtuluş İlk Okuluna çeşitli yardımlarda bulunup, okul duvarlarına resim yaptılar, okul bahçesine unutulmaya yüz tutmuş çocuk oyunlarının resimlerini çizdiler.
 
 
 
YAŞAM Haberi


 AK Parti Çevre Şehir Kültür Birimi Orda Bir Köy Var Uzakta O Köy Bizim Köyümüz’ sloganıyla ilk etkinliğini gerçekleştirdi. İl Gençlik Kolları Çevre Şehir Kültür Başkanı Fatma Aydemir ve komisyon üyeleri tarafından 1944 yılında yapılan Kurtuluş İlk Okulu’na hayırseverlerin destekleriyle alınan kırtasiye malzemeleri ve eğitim gereçlerini hediye etti. Daha sonra Ak Partili gençler okul duvarlarına Türk Masal kahramanları, Hacıvat ve Karagöz resimleri çizdi. Okul bahçesine de unutulmaya yüz tutan çocuk oyunlarının resimlerini çizen ve rengarenk boyayan gençlerin etkinliği akşam saatlerine kadar devam etti.

 

 

İlk projeyi Bekilli ilçesinden başlattıklarını diğer ilçelerde de etkinlik düzenlemeye devam edeceklerini anlatan Çevre Şehir Kültür Başkanı Aydemir, “Hayırseverlerimizin destekleriyle tarihi Kurtuluş okulunda güzel bir etkinlik yaptık. Okul duvarlarımız masal kahramanlarının resimleriyle süslendi. Okul bahçesine de oyun alanları boyadık. Bu etkinliklerimiz diğer ilçelerde de devam edecek. İlçe teşkilatlarının görüşleri doğrultusunda okul boyama etkinliklerimiz sürecek. Hayırseverlerin destekleri, gönüllü gençlerimizin azmiyle güzel projemizi devam ettireceğiz.” dedi

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
 
 
 
 
Etiketler: AK, gençlerden, örnek, davranış,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
Amaç, sevgi uğruna ölmek değil, uğrunda ölünecek sevgi bulmaktır.


Shakespeare
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Haber Yazılımı