Haber Detayı
02 Şubat 2019 - Cumartesi 12:08
 
Bi Dolu Lezzet Butik'ten çocuklara cupcake eğitimi
YAŞAM Haberi
Bi Dolu Lezzet Butik'ten çocuklara cupcake eğitimi

Denizli’de 15 tatilde çocukların yaşam ve becerilerini geliştirmek amaçlı kendi cupcakelerini yaptığı Bi Dolu Lezzet Butik Pastacılık tarafından organize edilen etkinlik Elda Aktivite Merkezi Cupcake atölyesinde düzenlendi.

 

Denizli'de ilk olan atölyede düzenlenen etkinliğe katılan çocuklar kendi elleri ile cupcakelerini yaparken gözlerindeki mutluluk dikkatlerden kaçmadı. 4 yaş ve üzeri çocukların katıldığı etkinlikte, Bi Dolu Lezzet Butik Pastacılık Kübra Kalay Dinler, Elda Aktivite Merkezinde Yasmin hanım işbirliğinde Cupcake atölyesinde düzenlendi.

 

 

Kübra Kalay Dinler yaptığı işi severek aşkla yaptığını ve çocukların hayal dünyasına dokunarak en güzel çalışmalar yaptığını aktardı. Atölyenin ve etkinliğin ilk kez olması dolayısı ile veliler tarafından tam bilinmediğini belirten Dinler, ilk atölye çalışması 4 kişilik katılımla gerçekleştirdiklerini ifade etti.

 

Dinler; “Çocuklar mutlu ben mutlu diyerek bir sonraki atölye çalışmaları için şimdiden heyecanlı bekleyiş içerisinde Bi Dolu Lezzet” diye konuştu.

 

 

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Bi, Dolu, Lezzet, Butik'ten, çocuklara, cupcake, eğitimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir