Haber Detayı
05 Ağustos 2016 - Cuma 17:22
 
Niğde'lilerden 5bin Kişilik Lokma
denizli haber / denizli 20 haber / Niğde'lilerden 5bin Kişilik Lokma
KÜLTÜR Haberi
Niğde'lilerden 5bin Kişilik Lokma

Milli birlik ve beraberliğimize her zamankinden daha çok ihtiyacımız olan bu günlerde millet olarak çok büyük acılar yaşadık. 15 Temmuz günü vatanımıza milletimize hain ve menfur bir saldırı gerçekleştirilmiştir. Milletimizin bağrına saplanmaya çalışılan bu hançer topyekün olarak halkımızın inancı ve azmi sayesinde engellenmiştir.

 

Başta 15 temmuz günü darbeci generali alanından vurarak darbeye gerekli cevabı veren şehidimi z ve aynı zamanda hemşehrimiz P.Asb.Kd.Bçvş. Ömer HALİSDEMİR olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Ülkemize bu acıları yaşatanların en ağır bir şekilde cezalandırılmalarını temenni ediyoruz.

 

Bizler Denizli Niğdeliler Derneği olarak vatanımızın, milletimizin ve devletimizin sonuna kadar yanındayız. Bu vesileyle başta hemşehrimiz Ömer HALİSDEMİR olmak üzere tüm şehitlerimizin şefaati ve ruhları için 5bin kişilik lokma hayrı tertip etmiş bulunmaktayız.

 

Allah bir daha milletimize bu acıları yaşatmak isteyenlere fırsat vermesin.

 

Bu güzel organizasyonda standımızı ziyaret eden Pamukkale Belediye Başkanımız Sn. HÜSEYİN GÜRLESİN'e, Türkiye Geridönüşümcüler Konfederasyonu Başkanı İmdat ADAY'a, Denizli Geridönüşümcüler Derneği Başkanı Burhan ARMUTÇU'ya, Denizli Niğdeliler Derneğimizin çok değerli Yönetim Kurulu Üyelerine ve tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.

 

Allah birliğimizi, dirliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin.

 

Bir olalım, iri olalım, diri olalım.

Saygılarımla...

Denizli Niğdeliler Derneği Başkanı

Fatih AKBAŞ

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Niğde'lilerden, 5bin, Kişilik, Lokma,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir