Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 15:09
 
Siirt İlçe Başkanları’ndan Vali Atik’e ziyaret
DENİZLİ Haberi
Siirt İlçe Başkanları’ndan Vali Atik’e ziyaret

Siirt Valiliği’nin ardından Denizli’ye atanan Vali Ali Fuat Atik bugün, Siirt ilçe belediye başkanlarını makamında ağırladı.

 

Vali Ali Fuat Atik geçtiğimiz aylarda Denizli Büyükşehir Belediyesi ile kardeşlik köprülerinin temeli atılan Siirt’ten gelen Belediye Başkanları ile birlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan’ı Makamında ziyaret etti. Ziyarette, Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Siirt’in Tillo, Şirvan, Pervari ilçesi ve Pervari’ye bağlı Beğendik Beldesi arasında kardeş belediye projesi kapsamında toplantı gerçekleştirildi.

 

 

Daha sonra Siirt’ten gelen heyet Vali Ali Fuat Atik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Valilik makamında gerçekleşen ziyarete; Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek, Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan, Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, Beğendik Belde Başkanı Gürgün Özdemir katıldı.

 

Vali Atik; kadim medeniyetimizin bizlere emaneti kültürel ve tarihi değerlerimizi yaşatmak için gönül köprüleri kurulduğunu. Denizli Büyükşehir Belediyemiz ile Siirt’in Tillo, Şirvan, Pervari İlçesi ve Pervari’ye bağlı Beğendik Beldesi arasında kardeş belediye olmaları için ilk adımın atıldığını belirtti.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: Siirt, İlçe, Başkanları’ndan, Vali, Atik’e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir