Haber Detayı
19 Ekim 2016 - Çarşamba 11:09
 
Yasin Öztürk'ten Bahçeli'ye mesaj
denizli haber / denizli 20 haber / Yasin Öztürk'ten Bahçeli'ye mesaj
 
 
 
SİYASET Haberi


MHP Denizli Eski İl Başkanı Yasin Öztürk, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yatağan kılıcı hediye eden Cafer Birtürk’ün fotoğrafını paylaşarak atıfta bulundu.

 

Yasin Öztürk’ün Denizli İl Başkanlığı döneminde MHP Genel Merkez tarafından, Meral Akşener’e yakın olmasından dolayı görevden alınmıştı. Daha sonra Genel Merkez tarafından, Öztürk ile birlikte 20 kişi disiplin kuruluna sevk edildi.

 

Yasin Öztürk, 1 Kasım seçimlerinde MHP Denizli 2. Sıra milletvekili adayı olan Cafer Birtürk’ün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hediye ettiği yatağan kılıcının fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak “Tut ki Ali’den miras kaldı sana Zülfikar, Sende Ali’nin yüreği yoksa Zülfikar neye yarar” dedi.

Yasin Öztürk’ün bu paylaşımı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye ve hediyeyi veren Cafer Birtürk’e mesaj niteliğinde atıfta bulunduğu yorumlarına neden oldu. 

İşte o paylaşım;

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Yasin, Öztürk'ten, Bahçeli'ye, mesaj,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
Musibetin sevabına talip olmaklığın, musibeti çekmekte iken de varsa, zahidsin.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Haber Yazılımı