Haber Detayı
10 Aralık 2016 - Cumartesi 13:37
 
Yıllardır göğsündeki 2 santimetrelik iğneyle yaşadı
denizli haber / denizli 20 haber / Yıllardır göğsündeki 2 santimetrelik iğneyle yaşadı
SAĞLIK Haberi
Yıllardır göğsündeki 2 santimetrelik iğneyle yaşadı

Denizli’de, karın ve göğüs ağrısı şikayetiyle özel bir hastaneye başvuran adamın göğüs duvarında 2 santimetrelik iğne tespit edildi. Vücudundaki iğne ameliyatla sorunsuz bir şekilde alınan adam sağlığına kavuştu.

 


Denizli’de karın ve göğüs şikayeti üzerine hastaneye giden izolasyon işçisi 33 yaşındaki Erkan Değirmenci'nin röntgen filminde göğüs duvarında 2 santimlik iğne tespit edildi. Vücuduna nasıl girdiği bilinmeyen iğne ile yaşayan evli ve 2 çocuk babası Erkan Değirmenci, Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Namık Özkan tarafından yapılan ameliyatla sağlığına kavuştu. Göğüs duvarındaki iğne ameliyatla alınan Değirmenci, aynı gün hastaneden taburcu edildi.

 


İğnenin vücuduna ne zaman girdiği ile ilgili annesinin bir tahmini olduğunu anlatan Erkan Değirmenci "Son aylarda karın ağrısı şikayetlerim artmaya başlamıştı. Zaman kaybetmeden bir hastaneye başvurdum. Röntgen çekildi ve göğüs boşluğumda 2 santimetrelik iğne olduğu tespit edildi. Bunu ilk duyduğumda inanamadım. Nasıl oldu da o iğne vücuduma girdi diye düşünürken annem yeni doğduğum zamanlarda yastığa nakış işlerken beşikte kalan iğnenin bana temas edebileceği tahmininde bulunuyor. Çünkü annemin nakış yaptığı o gün hiç olmadığı kadar çok ağlamışım. Tabi ki bu ne kadar doğru bilemeyiz. Bugün çözüm üretilemeyen ameliyatımı olup sağlıklı olduğuma inanamıyorum bile" dedi.

 


Ameliyatı gerçekleştiren Doç.Dr. Namık Özkan "Yapılan incelemelerde hastamızın vücudunda bir iğne olduğu tespit edilmiş. Yaptığımız operasyonla iğneyi bulunduğu yerden çıkardık. Hastamızın genel sağlık durumu şuan gayet iyi. Kendisine ve ailesine sağlıklı ömürler diliyorum" dedi.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Yıllardır, göğsündeki, 2, santimetrelik, iğneyle, yaşadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir