Haber Detayı
07 Ocak 2017 - Cumartesi 12:12
 
AGD: "Milletimizin sesine kulak verin!"
Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanlığı Milli Gazetenin Terör üssü İncirlik kapatılsın! İncirlik’i bir tek Erbakan kapattı!” özel dosyası üzerine çok sayıda esnafa Milli Gazete dağıtımı yaparak, PKK üssü İncirlik kapatılsın mesajı verildi.
 
 
 
DİĞER Haberi


Dağıtım esnasında bir açıklama yapan AGD Denizli Şubesi Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanı Ekrem Çetin, "Milli Gazete bu Milletin ruhunu,inancını, kimliğini, özünü her zaman olduğu gibi yine hakkıyla temsil etmeye devam ediyor. Ülkemizde terör, Kaos yaşanmasın diye gayret eden Milli Gazetemiz terörün her zaman merkez üssünü göstermiş. Bu milletin inancına, ruhuna, kimliğine her zaman tercüman olmuştur.

 

Biz de buradan yetkililere sesleniyoruz Milletimizin sesine kulak verin. Milletimiz terör üsleri kapatılsın diyor. Nasıl Erbakan Hocamız 1975 senesinde İncirlik’i kapattıysa yetkililerimize buradan seslenerek sizde terör üslerini kapatın diyoruz.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
 
 
 
 
Etiketler: AGD:, "Milletimizin, sesine, kulak, verin!",
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
Dine hizmet ederken müspet hareket etmek ve menfi hareketlerden kaçınmaktır.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Haber Yazılımı