Başkan Örki’nin Örnek Davranışı Ulusal Medyanın İlgi Odağı Oldu "/>
asa
Haber
13 Ocak 2020 - Pazartesi 18:08
 
Başkan Örki’nin Örnek Davranışı Ulusal Medyanın İlgi Odağı Oldu
PAMUKKALE BELEDİYESİ Haberi
Başkan Örki’nin Örnek Davranışı Ulusal Medyanın İlgi Odağı Oldu

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin, toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında düzenlediği etkinlik yerel basınla birlikte, ulusal basının da ilgi odağı oldu. Başkan Örki’nin örnek davranışı tüm dünyaya örnek gösterildi.

 

Toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla her yıl 7-14 Ocak tarihleri arasında kutlanan Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında Pamukkale Belediyesi tarafından düzenlenen özel etkinlik ulusal medyanın dikkatinden kaçmadı. “Amacım sizleri daha iyi anlamaya çalışmak. Belediyecilik hizmetini sunarken sizin hayatınızı kolaylaştıracak ne türlü adım var ise onları atmak” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin, görme engellilerin ne gibi zorluklar yaşadığını hmek için gözünde bantla gerçekleştirdiği etkinlik, yerel basınla birlikte, ulusal basınında ilgi odağı oldu.

 

 

Haber ulusal basın ajanslarının ilk sıralarında yer aldı. Yerel Televizyon kanalları, yerel gazeteler haberi manşetlerinden verirken, ulusal medya ajanslarının servislediği haber,  tirajı milyonları bulan en çok gazetelerin sayfalarında yer aldı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: Başkan, Örki’nin, Örnek, Davranışı, Ulusal, Medyanın, İlgi, Odağı, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı