Haber Detayı
24 Kasım 2016 - Perşembe 14:34
 
Denizli Genç MÜSİAD'dan NEWARC'a teknik gezi
Denizli Genç MÜSİAD'dan NEWARC'a teknik gezi / denizli haber / denizli 20 haber
 
 
 
TEKNOLOJİ Haberi


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesi Gençlik Kurulu Yönetim Kurulu üyeleri Teknik Gezi programları kapsamında NEWARC (ECESAN)’ a teknik gezi düzenledi.

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesi Gençlik Kurulu Yönetim Kurulu üyeleri İstanbul Sancaktepe’de Armatür, Duş sistemleri, Vitrifiye ve Banyo aksesuarları üretimi yapan NEWARC (ECESAN)’ a teknik gezi düzenledi.

 

Teknik Gezi programlarının bu ayki durağı fabrikası İstanbul’da bulunan Newarc oldu. Genç MÜSİAD Denizli üyesi (Karpa Ltd Şti.)’nin bayiliğini yaptığı Ahmet Ali Demiröz’ün organizasyonunu düzenlediği teknik gezide, Mutfak ve banyolar için armatürler üreten Newarc markası ile, Samandıra’daki armatür ve Çorlu’daki vitrifiye tesislerinde, sektöre hizmet eden Newarc’ı İstanbul tesislerini gezen Genç MÜSİAD üyeleri Fabrikanın üretim ve ürün geliştirme personelleri eşliğinde üretim süreçlerini inceleme fırsatı buldu. Genç MÜSİAD üyeleri, armatür ve vitrifiye üretimi ve bir çok ürününün nihai ürün haline gelinceye kadar hangi süreçlerden geçtiğini görme imkanı buldu. Ürün kalitesi konusunda oldukça hassas kalite kontrol süreçlerinden geçen ürünler hakkında bilgi alan Genç MÜSİAD üyeleri, merak ettiği konular hakkında bilgi aldı. 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Denizli, Genç, MÜSİAD'dan, NEWARC'a, teknik, gezi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
Dine hizmet ederken müspet hareket etmek ve menfi hareketlerden kaçınmaktır.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Haber Yazılımı