Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 22:35
 
Denizli Valisi Hasan Karahan Sarayköy'de İnceleme Yaptı
DENİZLİ Haberi
Denizli Valisi Hasan Karahan Sarayköy'de İnceleme Yaptı

Denizli Valisi Hasan Karahan bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sarayköy İlçemize gitti.

 

 

İlk olarak Denizli Sarayköy İlçe Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam Fatih Akkaya ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Vali, Kaymakam Fatih Akkaya’dan ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı. Ayrıca; Kaymakam Fatih Akkaya, Sarayköy Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından yapılan el emeği nakış işlemeli tepsiyi Vali Hasan Karahan’a takdim etti.

 

Daha sonra Sarayköy Belediyesi’ne geçen Vali  Hasan Karahan Belediye önünde  Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve belediye personeli tarafından karşılandı.Karşılamanın ardından Belediye Başkanının makamına geçen Vali Hasan Karahan; Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’tan Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği ve devam eden yatırımları hakkında bilgi aldı.

 

 

Sarayköy Belediyesi ziyaretinin ardından; Vali Hasan Karahan Sarayköy Belediyesinin yapımını üstlendiği, Pamukkale Üniversitesinin de destek verdiği Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nun yeni binasının inşaatı ve 100 kişi kapasiteli olacak olan ortaöğretim öğrenci yurdu inşaatında incelemelerde bulundu.

 

Daha sonra yapımı devam eden 410 konutluk TOKİ inşaat sahasını gezen Vali Hasan Karahan yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Semih Can
Etiketler: Denizli, Valisi, Hasan, Karahan, Sarayköy'de, İnceleme, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir