Haber Detayı
02 Ocak 2017 - Pazartesi 13:31
 
Hamilelik Okulunda 5’inci dönem sona erdi
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan “Bilinçli anneler, sağlıklı nesiller” projesi kapsamında hayata geçirilen Hamilelik Okulu’nda 5’inci dönem mezuniyet sevinci yaşandı.
YAŞAM Haberi
Hamilelik Okulunda 5’inci dönem sona erdi

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin Ailemi Seviyorum Projesi kapsamında başlattığı Hamilelik Okulu, 5’inci dönem mezunlarını verdi. Hamilelik Okulunun 5’inci dönem sertifika töreni Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi binasında gerçekleşti. 27 kursiyerin sertifika aldığı mezuniyet törenine Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ve kursiyerler katıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan ücretsiz kursların vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördüğünü ifade eden Değirmenci, bu kursların 7’den 70’e her kesime hitap edildiğini söyledi. Hamilelik Okulu’nun, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ödüllü projesi olan Ailemi Seviyorum projesinin bir ayağı olduğunu ifade eden Başkan Değirmenci, “Bugün 5’inci dönem mezunlarını verdiğimiz projemizde bilinçli anneler ve sağlıklı nesiller yetişsin istiyoruz” dedi.

 

 

“Hepimizin iyi insan yetiştirme görevi var”

 

Yeni nesilleri yetiştirmenin önemine değinen Değirenci, “Geleceğimizi onlara bırakacağız. Dolayısıyla hepimizin iyi insan yetiştirmek gibi bir görevi var. Eğitim önce ailede başlıyor. Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek bu nesiller; bayrağını, devletini, milletini seven bireyler olsun. 15 Temmuz sürecinde neler yaşadığımızı hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Dolayısıyla hepimizin ortak bir görevi var. Türkiye Cumhuriyetinin geleceğini emanet edeceğimiz gençlerimizi en iyi şartlarda yetiştirmeliyiz. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak bizler elimizden geldiği kadar bu konuda gayret ediyoruz” diye konuştu. Değirmenci, konuşmasının ardından kursiyerlere sertifikalarını verdi.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Hamilelik, Okulunda, 5’inci, dönem, sona, erdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir