Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 08:45
 
İlk Günden Yüzler Gülmeye Başladı
DENİZLİ Haberi
İlk Günden Yüzler Gülmeye Başladı

Heimtextil Fuarı Denizli için hareketli başladı.  Fuarın ilk gününde Denizlili katılımcıları DSO Başkanı Müjdat Keçeci ile birlikte ziyaret eden Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, yoğun katılımın kendilerini umutlandırdığını ve mutlu ettiklerini söyledi.

 

Dünyanın tekstil konusunda en büyük ve en eski fuarlarından biri olarak gösterilen Heimtextil Fuarı’nda yüzler gülüyor. Fuarın ilk günü ve hatta ilk saatlerinde bile AB ve Alman alıcılarla bir araya gelme fırsatı bulan Denizlili üreticilerin yoğunluğu kentin ekonomi patronlarını da mutlu etti.

 

 

DSO Başkanı Müjdat Keçeci ile birlikte Denizlili stantları dolaşan DTO Başkanı ve Denizli Platformu Dönem Sözcüsü Uğur Erdoğan, karşılaştıkları manzaradan ötürü keyifli.

 

“İlk gün ve ilk saatler olmasına rağmen sadece Almanya’nın değil AB ülkelerinden yoğun katılım var. Denizli firmalarını ziyaret ederken yoğun ziyaretçi ilgisini görmek bizi mutlu etti” diyen Erdoğan, 2018 yılından umutlu olduklarını dile getirdi. Hem Denizli’nin hem de Türkiye’nin 2018 ile ilgili ihracat hedeflerini tutturması konusunda umutlu verilere sahip olduklarını aktaran Başkan Erdoğan,  fuarların Denizlili ihracatçılar için çok önemli olduğunun da altını çizdi. DTO olarak özellikle yurt dışı fuarlara katılım konusunda gerçekten yoğun bir çaba sarf ettiklerini aktaran Erdoğan, Denizlili ihracatçıya bu konuda her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini belirtti.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: İlk, Günden, Yüzler, Gülmeye, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir