Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 13:04
 
Kına Malzemeleri
DİĞER Haberi
Kına Malzemeleri

Kış aylarının sonuna doğru yaklaşırken, doğal olarak yaz mevsiminin planları da yüzünü göstermeye başladı. Yaz mevsiminde yapılması beklenen düğün organizasyonları içinde şimdiden start verildi.

 

Düğün için hazırlıklara girişe çiftler için, özel ürünler hazırlayan Gökçe Düğün malzemeleri gelin ve damat adaylarının her ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla stoklarını yeniledi.

 

 

Düğün yapmak başlı başına stres kaynağı olabilirken, plansız bir şekilde ilerlemek çiftlerin sorun yaşamasına ve hazırlıklarının istenen düzeyde tamamlanmamasına neden olmaktadır.  Ayları olan düğün hazırlık süreçleri, stresle birleştiğinde iki taraf içinde zorlayıcı ve bıktırıcı olabilir.

 

Fakat endişeye kapılmaya gerek yok, evlilik aşamasını adım adım planlayarak keyifli ve eğlenceli bir düğün hazırlık süreci geçirmek mümkün.  Özellikle de Gökçe Kına ve kaliteli ürünlerinde sayesinde, konuklarınızla birlikte kutlamaktan zevk alacağınız düğün organizasyonları yapabilirsiniz.

 

Yapılması gerekenlerin ilk sırasında düğünün yapılacağı yerin 7 – 8 ay öncesinden rezerve edilerek, düğün tarihinin kati surette kesinleştirilmesidir.  Konuk listesi ve davetiye sayısı da aynı zaman dilimi içinde kabataslakta olsa belirlenmeli, uzun vadede problemlerin çıkmaması için bir an önce karar alınmaya başlanması gerekmektedir.

 

Düğün hazırlıklarında size yardımcı olmasını istediğiniz nedimeleriniz, yakın arkadaşlarınız veya aile büyüklerinizden destek almayı unutmayın. Sizi rahatlatan ve destek olan insanlarla birlikte düğünün stresli hazırlık dönemini detaylara boğulmadan atlatabilirsiniz.

 

Unutmayalım ki düğün ne kadar önemliyse, düğün öncesinde yapılan bekarlığa veda partileri ve kına geceleri de büyük önem taşımaktadır. Gökçe Kına Malzemeleri ile gelenek ve popüler kültürü yansıtan ürünlerle örf ve adetlerimize uygun eğlenceler tertip edebilirsiniz.

 

Kına gecelerinde oynanan geleneksel oyunlar ile konuklarla birlikte harika vakitler geçirmeniz mümkün, bunların başında gelen Gelin testisi ile yörenizin bağlı olduğu kültürü yansıtmakta özgürsünüz.  Nedimelerinizin ellerine taktıkları Kına el gülü, nedime bileklikleri ve taçları ile görsel anlamda tarzınızı yansıtan ayrıntılarla dikkat çekebilirsiniz.

 

Unutulmaz bir Kına gecesinin ardından düğün alışverişine hız vererek, gelinlik ve damatlık ihtiyaçlarını son ana bırakmayın.  Her gelin adayı için giyeceği beyaz gelinlik modelleri hafızalarında şekillense de, hayallerine uygun modelleri bulmak için epey bir araştırma yapmaları gerekebilmektedir.

 

Belirlediğiniz düğün bütçesini aşmamak için tasarruflu davranıp, en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri Gökçe Kına ve Düğün Malzemelerinden temin ederek bütçenizi koruyabilirsiniz.

 

Sevdiğiniz kişiyle yeni bir başlangıca yeni hayata adım atmadan önce düğün hazırlık aşamasını eğlenceli bir sürece çevirmek sizin inisiyatifinize kalmış bir ayrıntı. Demoralize olmadan, keyfini alarak yeni yaşantınıza hazırlanabilir, iyi bir yaşantının temellerini atabilirsiniz.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Kına, Malzemeleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir