Haber Detayı
11 Mayıs 2019 - Cumartesi 15:52
 
Denizli PAÜ’de Yaratıcı Fikirler Yarışıyor
DENİZLİ Haberi
Denizli PAÜ’de Yaratıcı Fikirler Yarışıyor

Denizli Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından ilki düzenlenecek olan “PRoject: Yaratıcı Fikirler Yarışıyor” 13-17 Mayıs 2019 tarihleri arasında Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

 

 

Denizli Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından ilki düzenlenecek olan “PRoject: Yaratıcı Fikirler Yarışıyor” yarışması kapsamında Pamukkale Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri halkla ilişkiler, kurumsal iletişim ve reklam projelerini sunacak.13 Mayıs 2019 Pazartesi günü açılış töreni ile başlayacak olan etkinlik, Ege Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aylin Göztaş’ın “Halkla İlişkiler: Dünü, Bugünü, Yarını” konulu konuşmasıyla devam edecek.

 

Hafta boyunca proje sunumlarının yapılacağı etkinlikte aynı zamanda Fakülte öğrencilerinin yıl boyunca derslerde ürettiği iletişim çalışmaları da sergilenecek.17 Mayıs 2019 Cuma günü Aydem Kurumsal İletişim Direktörü Gizem Dağ Mandacı'nın “Enerjinin İletişimi: Aydem’in Kurumsal İletişim Serüveni” konulu konuşması ile devam edecek etkinlik saat 15.00’da yapılacak olan ödül töreni ile sona erecek.

 

 

İletişim Bilgileri:

Yer: Pamukkale Üniversitesi, İletişim Fakültesi Binası Konferans Salonu, Kınıklı Yerleşkesi, Denizli

E-Mail : pauproject.if@gmail.com

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Semih Can
Etiketler: Denizli, PAÜ’de, Yaratıcı, Fikirler, Yarışıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir